گالری تصاویر و فیلم ها

در این صفحه تصاویر و فیلم های مرتبط به تولیدات مخزن زباله گالوانیزه شرکت صنعت نوین را به نمایش می گذاریم.

مخزن زباله گالوانیزه

هرروزه حجم زیادی از زباله تولید می شود که به منظور حفظ تمیزی ، ایمنی و سلامتی در محل کار یا خانه به طور منظم نیاز به رسیدگی دارد. داشتن تجهیزات مناسب و درست مانند سطل زباله گالوانیزه و سایر زمینه های فعالیت های تجاری در مدیریت پسماند نیز صدق می کند. در همین راستا،  در کنار آن مخزن زباله گالوانیزه شهری رامی توان از مهم ترین تجهیزات نظافتی شهر بر شمرد که برای حفاظت از نظافت و پاکیزگی محیط شهر ، جلوگیری از شیوع انواع بیماری ها و در نتیجه تامین کردن رفاه حال مردم در جای جای شهر ها مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید مخزن زباله گالوانیزه

شرکت صنعت نوین مخزن زباله  240 لیتری ،مخزن زباله 660 لیتری، مخزن زباله 770 لیتری و1100 لیتری تولید می کند که براساس موقعیت جغرافیایی و البته شرایط آب و هوایی ، حجم زباله تولید شده در محل در طول شبانه روز خریداری شده و در محل مورد نظر نصب می شود.بدنه تمام گالوانیزه سطل های زباله مکانیزه به طور معمول دارای ضخامت 2 میلیمتر می باشند. البته بدنه ی این سطل ها در صورت سفارش می توانند از جنس ورق روغنی نیز تولید شوند که این مورد بستگی به خواست خریدار دارد.سطل زباله گالوانیزه باعث می شود ایمنی  و سلامت شهروندان به خطر نیوفتد.

فواید استفاده از مخزن زباله گالوانیزه

* سطل زباله مکانیزه  دارای چهار عدد چرخ می باشد که این مورد جا به جایی سطل را راحت می کند.
* این مخزن زباله گالوانیزه است و لذا در هنگام تخلیه نیاز به مداخله انسان را به حداقل می رساند که این باعث حفظ ایمنی و سلامت خواهد شد.
* ظرفیت این نوع سطل ها به نسبت بزرگ بوده که باعث می شود زباله در یک نقطه جمع شده و پراکنده نباشند. به علاوه، این ظرفیت بالا و جادار بودن به چند واحد مسکونی و یا تجاری امکان استفاده از این نوع سطل زباله را می دهد.
* سطل زباله مکانیزه بخش مشخصی برای تخلیه ی زباله دارد و این به نوبه خود به روند جمع آوری و انتقال زباله ها کمک می کند.
* این نوع سطل در برابر ضربه های احتمالی مقاوم بوده و نمی شکند که در نتیجه زباله ها پراکنده نمی شوند.
*سطل زباله مکانیزه با داشتن شیر تخلیه شیرابه از پخش شدن شیرابه در خیابان جلوگیری می کند.