محصولاتسطل زباله گالوانیزه

معرفی سطل زباله گالوانیزه

سطل زباله گالوانیزه امروزه در مدیریت زباله‌ی کشور کاربرد فراوانی دارد. هر روزه حجم زیادی از زباله تولید می‌شود که به منظور حفظ تمیزی، ایمنی و سلامتی در محل کار یا خانه به طور منظم نیاز به رسیدگی دارد. داشتن تجهیزات مناسب و درست مانند سایر زمینه‌های فعالیت‌های تجاری در مدیریت پسماند نیز صدق می‌کند.

در همین راستا، یک سطل زباله شهری مورد استفاده، سطل زباله گالوانیزه و در کنار آن سطل زباله شهری را می‌توان از مهم‌ترین تجهیزات نظافتی شهر بر شمرد که برای حفاظت از نظافت و پاکیزگی محیط شهر، جلوگیری از شیوع انواع بیماری‌ها و در نتیجه تامین کردن رفاه حال مردم در جای جای شهرها مورد استفاده قرار می‌گیرند .

به علاوه با افزایش جمعیت و در نتیجه افزایش میزان تولید زباله کارآمدی و استفاده از این مخزن زباله‌ها به نسبت قبل گسترش بیشتری داشته و به عبارت دیگر به طور مستقیم تامین کننده سلامت و بهداشت جامعه می‌باشد ازین رو در صنعت تولید سطل زباله شرکت‌های زیادی فعالیت خود را آغاز کرده و آن را گسترش دادند.

شرکت صنعت نوین نیز در زمینه تولید و ساخت انواع سطل زباله‌ گالوانیزه کوشیده است تا با استفاده از عالی‌ترین مواد خام و نازل ترین قیمت، محصولات با کیفیتی را ارائه نماید تا ضمن جلب نظر مشتریان عزیز به انبوه سازی هرچه بیشتر در زمینه تولید سطل‌های زباله گالوانیزه و متناسب با نیاز روز برسد همچنین با ارائه پشتیبانی و ضمانت محصولات ، کیفیت هرچه بیشتر را تضمین می کنیم.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

سطل زباله گالوانیزه

سطل زباله گالوانیزه صنعت نوین با کیفیت بالا و در ابعاد مختلف تولید می شود.

 

یک سطل زباله گالوانیزه باید چگونه طراحی شود؟

در واقع در روند جمع کردن و مدیریت پسماند‌ها، نحوه طراحی یک مخزن و یا سطل زباله نقش کلیدی و مهمی را بر عهده دارد. امروزه، اصول طراحی سطل زباله گالوانیزه به نحوه‌ای می‌باشد که انجام عملیات جمع‌آوری زباله‌ها و در مرحله‌ی بعدی نیز انتقال دادن آن‌ها به خارج از محیط شهری با نهایت سرعت و صد البته در بهترین حالت ممکن انجام شود.

ویژگی‌های كلی یک مخزن زباله به طور معمول در حجم‌های مختلفی از قبیل سطل زباله 240 لیتری، سطل زباله 770 لیتری و سطل زباله 1100 لیتری تولید می‌شوند که براساس موقعیت جغرافیایی و البته شرایط آب و هوایی، حجم زباله تولید شده در محل در طول شبانه روز خریداری شده و در محل مورد نظر نصب می‌شود. بدنه تمام گالوانیزه مخزن‌های زباله مکانیزه به طور معمول دارای ضخامت 2 میلیمتر می‌باشند.

کیفیت سطل زباله‌های گالوانیزه

جنس بدنه‌ی این سطل زباله گالوانیزه به طول معمول بیشتر از جنس فلزی با پوشش گالوانیزه گرم می‌باشد که انتخاب این جنس خاص نیز در راستای مقاوم سازی فوق العاده‌ای این سطل زباله‌ها در مقابل گرما، سرما، نورخورشید، زنگ‌زدگی، تغییر فرم و آتش‌سوزی می‌باشد تا به نحوی به انجام شدن فرآیند جمع‌آوری و انتقال زباله‌ها کمک شود.

علاوه بر انتخاب جنس مناسب برای سطل زباله گالوانیزه آن‌ها را در مرحله‌ی تولید به درب، زیرمخزنی و کاور مناسب مجهز می‌کنند که این کار نیز به نوبه‌ی خود سبب می‌شود که بوی زباله به بیرون درز نکند وسطل زباله به علاوه می‌تواند تا حدود زیادی مانعی در برابر ورود آب باران، حشرات و حیوانات به داخل مخزن زباله مکانیزه فوق الذکر ایجاد کند.

البته بدنه‌ی این سطل‌ها در صورت سفارش می‌توانند از جنس ورق روغنی نیز تولید شوند که این مورد بستگی به خواست خریدار دارد به علاوه موارد فوق درباره ابعاد همچنین ظرفیت و ضخامت تولید سطل زباله نیز کاملا سفارشی و متناسب با نیاز مشتریان می‌باشد.

 

سطل زباله گالوانیزه

سطل زباله گالوانیزه صنعت نوین در ابعاد مختلف با کیفیت بالا تولید می شود.

ویژگی‌های سطل زباله گالوانیزه صنعت نوین

این سطل های پر مصرف با بدنه بسیار محکم، از جنس ورق گالوانیزه با ضخامت 2 میلی متر ساخته می شوند وهمچنین در برابر صدمه و برخورد مقاوم می باشند. سطل زباله شهری گالوانیزه از جوش CO2 تولید شده است.

 این سطل ها طوری طراحی شده اند که از خروج و ترشح مایعات زباله به بیرون از سطل جلوگیری می کنند و به صورتی هستند که محلی جهت تخلیه شیرابه در کفه سطل وجود دارد. این امر مهم است که این سطل زباله شهرداری ها بصورت مکانیزه تخلیه زباله می شوند و کمترین میزان دخالت نیروی انسانی را در جابجایی و تخلیه دارند.

 سطل های زباله شهرداری جهت عمر بیشتر و جلوگیری از آسیب های احتمالی دارای ضربه گیر هستند. درضمن این سطل ها جهت سهولت در جابجایی، از امکان چرخ با رینگ فلزی را برخوردار هستند. این سطل ها به دو صورت درب دار و بدون درب طراحی شده اند که با توجه به مکان و کاربرد انتخاب می شوند.

در ساخت هر مخزن زباله گالوانیزه قطعات پرسی جهت مقاومت، استحکام بیشتر و طول عمر مفید بالاتر مورد 60 می‌باشد. * 40 و شاسی قوطی 40 * استفاده قرار می‌گیرند بیشترکلاف خم شده یک تیکه از قوطی 30 شایان ذکر است که شاسی و دیگر متعلقات این نوع سطل‌ها به غیر از چرخ‌ها تماماً گالوانیزه و مستطیلی شکل بوده و دارای ارتفاعی معادل 80 سانتی‌متر می باشند.

در تولید قطعات مخزن زباله گالوانیزه به منظور بهینه شدن شکل ظاهری، افزایش استحکام، کاهش وزن وافزایش مقاومت در برابر ضربات غیر قابل اجتناب، به طور معمول از روش متال فرمینگ (شکل دهی فلز توسط قالب پرس ) استفاده می‌شود.با شاسی کشی و کلاف بندی مستحکم بصورت CO در ساخت این سطل‌های زباله مکانیزه از جوشکاری 2 آبندی و به علاوه از کفی پرسی برای افزایش استحکام و زیبایی سطل استفاده می‌شود.

در کنار کنج‌ها و جلوی این نوع سطل زباله گالوانیزه گارد آن هم تعبیه و نصب شده است. طراحی خاص و دو منظوره‌ی این گارد به آن امکان می‌دهد تا باعث محافظت و مقاومت بیشتر سطل باشد و حتی امکان جانمایی شبرنگ ترافیکی را نیز دارد که از هرگونه آسیبی احتمال در شب‌ها به این سطل‌ها جلوگیری خواهد کرد.

یک زیر مخزنی نیز همراه این نوع سطل زباله‌های گالوانیزه عرضه می‌شود که این زیر مخزنی معمولا با ورق 2 و یا 3 میلیمتری در مخازن 4 چرخ عرضه می‌گردد. نکته: این نوع مخزن زباله‌های گالوانیزه عمدتا و در اکثر موارد توسط شهرداری‌ها خریداری شده و در راستای کمک به کنترل جمع آوری پسماندها و زباله‌ها در جای جای شهرها نصب می‌گردد.

اما این تنها استفاده‌ی این سطل‌ها نیست و به طور خصوصی نیز قابل خریداری بوده و قابل استفاده در مکان‌های عمومی از قبیل مدرسه‌ها، ساختمان‌های تجاری و صنعتی ، فضاهای باز در پارک‌ها و بوستان‌ها و دیگر موارد این چنینی نیز می‌باشد که باعث شده به طور گسترده تری مورد استفاده قرار گیرد.

سطل زباله 770 لیتری

مخازن زباله 1100 لیتری

IMG-20201122-WA0018

مخزن زباله 770 لیتری

سطل زباله 770 لیتری

مخزن زباله 660 لیتری

IMG-20201122-WA0017

مخزن زباله گاری

برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید!

فواید استفاده از سطل زباله گالوانیزه

 1.  سطل زباله مکانیزه دارای چهار عدد چرخ می‌باشد که این مورد جا به جایی سطل را راحت می‌کند.
 2.  این سطل زباله گالوانیزه است و لذا در هنگام تخلیه نیاز به مداخله انسان را به حداقل می‌رساند که این باعث حفظ ایمنی و سلامت خواهد شد.
  ظرفیت این نوع سطل‌ها به نسبت بزرگ بوده که باعث می‌شود زباله در یک نقطه جمع شده و پراکنده نباشند. به علاوه، این ظرفیت بالا و جا دار بودن به چند واحد مسکونی و یا تجاری امکان استفاده از این نوع سطل زباله را می‌دهد.
 3.  مخزن زباله مکانیزه بخش مشخصی برای تخلیه ی زباله دارد و این به نوبه خود به روند جمع‌آوری و انتقال زباله‌ها کمک می‌کند.
 4. این نوع سطل در برابر ضربه‌های احتمالی مقاوم بوده و نمی‌شکند که در نتیجه زباله‌ها پراکنده نمی‌شوند.
 5. .مخزن زباله مکانیزه با داشتن شیر تخلیه شیرابه از پخش شدن شیرابه در خیابان جلوگیری می‌کند

27 دیدگاه

  • سلام وقت بخیر، خوشحالیم از انتخاب و رضایت شما از محتوای ویژگی های سطل زباله گالوانیزه صنعت نوین ، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 02133286107 و 09125240320 تماس حاصل فرمایید.

  • سلام دوست عزیز، برای اطلاع از قیمت ها ونحوه ارسال محصولات با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید
   شماره های تماس
   02133286107
   09125240320

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر