محصولاتسطل زبالهسطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه

معرفی سطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه

سطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه به دو شکل مکعب و محدب تولید می‌شوند. موارد استفاده از این سطل زباله‌ها بیشتر در محیط‌های پرتردد و یا مکان‌هایی هستند که حجم تولید زباله آن بالاست. سطل زباله 1100 لیتری، یکی از اندازه های بزرگ سطل های زباله است که برای جمع آوری زباله های عمومی در شهرها، سازمان ها و مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. این سطل زباله دارای ظرفیت حجمی 1100 لیتر می باشد که به راحتی قابل حمل و جابه جایی با ترکیباتی از پلیمر و فلز است. همچنین دارای درب در ناحیه بالایی برای جمع آوری و دفع زباله هاست. در حال حاضر این نوع سطل زباله توسط شرکت های تولید کننده مختلف در دسترس است.

در این مقاله در مورد سطل زباله 1100 گالوانیزه صنعت نوین صحبت می‌کنیم و قصد داریم شما خوانندگان عزیز را با ویژگی‌ها و خصوصیات آن بیشتر و بهتر آشنا کنیم. این نمونه سطل‌ها را می‌توان به عنوان سطل زباله شهرداری نام گذاری نمود.

با توجه به عمر طولانی این سطل‌های گالوانیزه، شهرداری‌ها در تمامی مناطق در سطح شهر از این سطل‌ها استفاده می‌کنند. همچنین این نوع سطل‌ها به دلیل امکان حمل آسان زباله در مناطق شهری و روستایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سطل زباله شهری یکی از مهم‌ترین وسایل نظافتی است که در سطح شهر و فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و همانطور که می‌دانید این سطل زباله‌ها تاثیر بسزایی در افزایش نظافت و زیباسازی شهر دارند و می‌توانند از گسترش آن جلوگیری کنند. بیماری‌ها را تا حد زیادی پیشگیری کنید

این نوع سطل زباله 1100 لیتری معمولاً به دو شکل مکعبی و قوسی شکل می‌باشد و نوع مکعبی آن بیشتر در سطح شهر یافت می‌شود. قیمت سطل زباله مکانیزه گالوانیزه بسته به سایز، حجم و ضخامت ورق متفاوت است.

سطل زباله‌های شهری در ابعاد و اشکال مختلفی ساخته می‌شوند و از مواد مختلفی در ساخت و تولید آن‌ها استفاده می‌شود. قیمت سطل زباله مکانیزه گالوانیزه بر اساس ابعاد متفاوت می‌باشد و در حجم‌های سطل زباله ۶۶۰ لیتری، سطل زباله ۷۷۰ لیتری و سطل زباله ۱۱۰۰ لیتری طبق اصول مهندسی طراحی و ساخته می‌شوند.

خصوصیات کلی سطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه

ضخامت ورق این سطل‌ها معمولا ۱٫۵ و ۲ میلیمتر می‌باشد و با کفی مکعب و محدب تولید می‌شوند که البته در این مقاله ما در مورد نوع گالوانیزه آن‌ها صحبت می‌کنیم. سطل زباله گالوانیزه 1100 لیتری مکعبی تمام پرس به علت وجود پرس‌ها و گاردهای نردبانی از قدرت تحمل وزن سنگین تری برخوردار می‌باشد. مخزن زباله 1100 لیتری گالوانیزه مکعبی تمام پرس با بدنه‌ای از جنس ورق 1.5 میل تمام گالوانیزه تولید می‌شود که امکان سفارش با ورق 2 میل نیز می‌باشد. چهار گارد ضربه گیر پرس‌کاری شده به صورت نردبانی برای مانع شدن از ضربه‌های احتمالی و دو عدد دستگیره برای حرکت دادن راحت در روی این مخزن تعبیه شده است.

جوش بکار برده از نوع co2 و به صورت کاملا آب‌بندی بوده و پرس بدنه و کناره‌های مخزن با روش متال فرمینگ می‌باشد. برای تخلیه این مخزن، وجود شیب مناسب کف مخزن تخلیه زباله‌ها و کنترل شیرابه‌ها را به خوبی و راحت‌تر انجام می‌دهد و نکته قابل توجه اینکه امکان حک آرم سفارشی بر روی مخازن نیز امکان پذیر می‌باشد.

یکی از نکته‌های قابل توجه در این زمینه که به انتخاب کمک می‌کند این است که این نوع ازمخزن زباله 1100 لیتری با ورق گالوانیزه 2.5 میلیمتر نیز تولید می‌شود ولی توصیه نمی‌شود و علت آن هم سنگین شدن مخزن است که عامل خرابی دستگاه‌های جمع آوری و حمل زباله می‌شود.

سطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه

سطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه

مشخصات فنی و ویژگی‌های فیزیکی سطل زباله گالوانیزه 1100 لیتری مکعبی تمام پرس:

بدنه‌ی این نوع از سطل زباله 1100 لیتری از جنس گالوانیزه درجه یک با ورقی به ضخامت 1.5 میل می‌باشد. این سطل دارای چهار چرخ گردان به قطر 20 سانتیمتر است که دو چرخ جلو ترمزدار می‌باشد. شیب کف مخزن برای تخلیه زباله مناسب است وعلاوه بر آن به کنترل شیرابه نیز کمک می‌کند.

دریچه و در پوش آن آب‌بندی کامل شده است. از دیگر امکانات این نوع سطل می‌توان به امکان جانمایی شبرنگ در کنج‌های مخزن و پرس بدنه و کنارهای مخزن با روش متال فرمینگ اشاره کرد. شاسی چرخ‌های این نوع سطل به طور معمول از جنس ورق 3 میلی متری گالوانیزه است. شاسی این چرخ‌ها با پیچ و مهره گالوانیزه یا جوش co2 به مخزن نصب شده‌اند.

کف مخزن از قوطی 40*100 شاسی کشی شده است که این ویژگی به تقویت بیشتر کف و چرخ‌ها کمک می‌کند. نوع جوش به کار برده شده از نوع CO2 و به صورت کاملا آب‌بندی می‌باشد.

کلاف مخزن این سطل 2.5 میلی متری می‌باشد که دارای قابلیت خم کاری به لبه‌ی بالای مخزن جوش خورده شده است. 2 دستگیره برای حمل و نقل آسان و همچنین 4 گارد ضربه گیر پرس‌کاری به صورت نردبانی در این سطل وجود دارد. گوشواره مکانیزه این نوع سطل نیز با تسمه فولادی شاسی کشی شده است که دارای مقاومت بسیار بالایی می‌باشد.

نکات مهم خرید سطل زباله 1100 لیتری

هنگام خرید سطل زباله 1100 لیتری و سایر سطل‌های زباله باید نکاتی را در  نظر بگیرید که چند مورد را با هم بررسی می کنیم:

 1. دانستن نوع کاربرد آن در محیط
 2. توجه به ویژگی های آن از جمله درپوش داشتن
 3. یکی از نکاتی که برای خرید باید به آن توجه کنیم، نوع مخزن زباله است زیرا نقش مهمی برای جلوگیری از انتشار بوی زباله در محیط را دارد.
 4. شرکت تولید کننده  این محصول باید معتبر باشد و همین چنین باید تمامی مشخصات محصول از جمله تاریخ تولید و علامت استاندارد روی آن درج شده باشد.
 5. به جنس محصول توجه شود معمولا انواع سطل زباله با جنس گالوانیزه بسیار مقاوم هستند.
 6. اگر محصول دارای چرخ باشد حمل و نقل آن نیز آسان تر خواهد بود.

تفکیک پسماند زباله با سطل زباله 1100 لیتری شهری

در سال‌های اخیر در کشور ما با حجم زیادی از زباله‌های تفکیک نشده مواجه بوده ایم. هر فردی می‌تواند علاوه بر درآمدزایی برای خود و دیگران، به محیط زیست نیز کمک کند. تفکیک زباله در خانه یا محل کار یکی از بهترین راه حل‌های موجود برای جلوگیری از اختلاط زباله‌های قابل بازیافت و غیر قابل بازیافت است همچنین توصیه می‌شود که هر فرد یا گروهی بتواند زباله‌های قابل بازیافت را از زباله های دیگر جدا کند.

از این نظر می‌توان از سطل زباله پلی اتیلن 1100 لیتری استفاده کرد که علاوه بر حجم زیاد سطل زباله پلی اتیلن 1100 لیتری چهار چرخ دارد و دررنگ بندی‌های متنوعی می‌باشد و برای جداسازی زباله‌هایی مانند شیشه، پلاستیک، کاغذ و فلزات بسیار مناسب هستند.

یک نکته بسیار مهم و قابل توجه در مورد سطل زباله پلی اتیلن مکانیزه شهری 1100 لیتری این است که خود ظرف قابل بازیافت است. و در صورت آسیب یا شکستگی می‌توان آن را با ماشین آلات مخصوص آسیاب کرد و مجددا در چرخه تولید استفاده کرد.

 

مزایای این نوع سطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه :

 • این نوع سطل زباله دارای شاسی (کلاف پروفیل) در بالا و پایین مخزن می‌باشد.
 • این نوع سطل زباله با توجه به داشتن ضربه گیر در جلوی مخزن بسیار مقاوم ساخته شده است.
 • گیره‌های جانبی (گوشواره‌ها) این نوع سطل توسط جوش در بالا و پایین مقاوم شده است.

مشخصات قابل تغییر :

آن دسته از مشخصات این نوع سطل که قابل تغییر هستند عبارتند از:

 1. ضخامت ورق می‌تواند تا 1.5 میلیمتر کاهش پیدا کند.
 2. نوع چرخ‌ها می‌تواند رینگ داخل (فلزی ، پلبرینگی و یا دایکاست) تغییر کند.
 3.  ضربه گیر می‌تواند بلند تر (از پایین تا بالا) و یا حتی دو طرف مخزن این سطل نیز نصب شود.
 4. در قسمت بالای مخزن این سطل از پروفیل 20*20 استفاده شده که می‌توان از پروفیل و یا لوله با ضخامت بالاتر هم استفاده شود.
 5. جوش مخزن این سطل می‌تواند به صورت سرتاسری باشد.

از نقاط قوت این نوع سطل می‌توان به قیمت مناسب‌تر به نسبت نمونه‌های دیگر و علاوه بر آن بدنه مقاوم پرس شده ( البته فقط در جلوی مخزن) اشاره کرد. از طرفی، نقطه ضعف عمده این نوع از سطل زباله از دیدگاه کاربران ظاهر چهار گوش زمخت آن و وزن خیلی بالای این نوع سطل می‌باشد.

 

سطل زباله 1100 لیتری

سطل زباله 1100 لیتری

لیست مشخصات فنی سطل زباله 1100 لیتری :

 • تعداد چرخ‌ها: چهار عدد
 • جنس بدنه سطل: فلزی گالوانیزه
 • ظرفیت مخزن سطل: 1100 لیتر
 • ضخامت ورق: 2 میلی متر
 • وزن کلی: حدود 95 کیلوگرم
 •  طول: 122 سانتی متر
 • عرض: 96 سانتی متر

این نوع سطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه  برای دفع انواع مواد اعم از کاغذ، پلاستیک و حتی زباله های پزشکی ایده آل است. مواد مورد استفاده برای تولید سطل زباله 1100 لیتری شرکت ما از برندهای معروفی است که محصولات خود را با در نظر گرفتن تمام نیازها و الزامات طراحی می کنند.

سطل‌های زباله 1100 لیتری امکان تفکیک سه تا چهار نوع زباله را فراهم می‌کند، که این مورد آن‌ها را به گزینه‌ای سازگار با محیط زیست تبدیل می‌کند. مخزن‌های زباله 1100 لیتری تولید شده در شرکت ما در رنگ‌های مختلفی از جمله آبی، قرمز و سبز و همچنین رنگ‌های خنثی مانند سیاه و سفید موجود است.

این نوع سطل‌های زباله 1100 لیتری دارای ویژگی‌های اضافی دیگری برای باز و بسته شدن مانند پدال و سنسورهای حرکتی با تکنولوژی پیشرفته تر نیز می‌باشند، بنابراین لمس کردن مستقیم آن‌ها لازم نیست. سطل‌های زباله 1100 لیتری بسیار بهداشتی هستند و از بهترین عناصر طراحی و فناوری برای اطمینان از دفع بوی بد زباله استفاده می‌کنند.

مخزن‌های زباله 1100 لیتری تولد شرکت ما روش مناسبی برای دفع بهداشتی زباله و ایده آل برای تأمین کننده‌هایی که به دنبال خرید عمده هستند؛ می‌باشد. این سطل زباله‌های با کیفیت و بهداشتی و مناسب را به هیچ وجه نمی‌توانید با قیمت‌های مشابه در هیچ شرکت دیگری پیدا کنید. ما بالاترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت ارائه می‌دهیم.

45 دیدگاه

  • سلام وقت بخیر، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر سطل زباله 1100 لیتری با شماره‌های 02133286107 و 09125240320 تماس حاصل فرمایید.

  • سلام وقت بخیر، بله برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید حضوری سطل زباله 1100 لیتری با شماره‌های 02133286107 و 09125240320 تماس حاصل فرمایید.

 1. سلام ممنون از پشتیبانی خوبتون. نکات جالبی رو درباره سطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه مطرح کردید. با آرزوی موفقیت برای مجموعه صنعت نوین

  • سلام دوست عزیز، برای اطلاع از قیمت ها و تعداد محصولات با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید
   شماره های تماس
   02133286107
   09125240320

 2. سلام خسته نباشین. من از شما به تعداد بالا سطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه برای شهرستان ملارد خریدم خیلی راضی بودم شما رو به همکارانم هم معرفی کردم ممنون از سایت خوب صنعت نوین

 3. سلام وقتتون بخیر
  امکان خرید سطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه به صورت تکی یا مثلا دوتایی هم وجود داره؟

 4. سلام
  نحوه ارسال سطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه چطوره؟ به شهرستان ها ارسال میکنین؟
  خیلی ممنون از مطالب جامع صنعت نوین

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر