سطل زبالهمحصولاتسطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

معرفی سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه امروز کاربردهای فراوانی دارد. با توجه به اینکه زباله‌های شهری که با زندگی روزمره مردم را تحت تاثیر خود قرار داده‌اند، امروزه به یکی از معضلات  زندگی عصر نوین تبدیل شده است. لذا وسایل و تجهیزاتی که برای جابجایی، انباشت، تفکیک و امحاء زباله‌ها کاربرد دارد، به یکی از نکات های بسیار مهم در طراحی و پیاده سازی نقشه‌های مدیریت شهری و مراکز صنعتی تبدیل شده است.

سطل زباله‌ها با توجه به محیط مورد نظر در اندازه‌های متفاوتی تولید می‌شوند. به عنوان مثال در پارک‌ها و خیابان‌ها به سطل زباله‌هایی نیاز داریم تا دارای مقاومت بوده و از مواد با کیفیت و مرغوبی تولید شوند که تحت هرگونه شرایط جوی دچار خرابی نشده و یا به آسانی محیط اطراف را آلوده نکند. سطل زباله‌های فلزی از جمله سطل زباله‌هایی هستند که مناسب محیط‌های بازی بوده و در اندازه‌های بزرگ و متنوعی نیز تولید می‌شوند.

صنعت نوین با تولید و فروش، سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه یا سطل زباله مکانیزه در کنار مخزن سطل زباله شهری در ارائه  تجهیزات نظافتی شهر نقش بسزایی را ایفا می‌کند و به جهت نظافت و پاکیزگی محیط شهر، جلوگیری از شیوع انواع بیماری‌های میکروبی و تامین رفاه حال هموطنان عزیز از جایگاه ویژه‌ای نزد مدیران شهری و شهرداری‌ها برخوردار است .

سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه، قابلیت تخلیه مکانیزه با بدنه‌ای از جنس تماما گالوانیزه درجه یک با ورق ضخامت 1.5 میل ساخته شده که درب این محصول فلزی و با ورق 1 میل تولید می‌شود. جوش بکار رفته در این مخزن از نوع CO2 همراه با شاسی چرخ‌ها از جنس قوطی 30*20 و میلگرد 20 میلیمتری و کلاف لبه‌ی بالایی مخزن با قوطی 30*20 ، 20*20 می‌باشد.

وجود لوله خم شده 20 میلی متری به شکل یو برای مانع شدن از ضربات احتمالی، علاوه بر این، مخزن زباله گالوانیزه 240 لیتری دارای 2 بر چسب ترافیکی شب نما در طرفین می‌باشد. به علاوه، مخزن زباله گالوانیزه 240 لیتری با وجود لوله خم شده U شکل از ضربات احتمالی جلوگیری کرده و دارای چرخ‌های روان می‌باشد که حمل و نقل و جا‌به‌جایی را راحت‌تر می‌کند.

به تصویر زیر که نشان دهنده یک سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه می‌باشد؛ دقت فرمایید:

مشخصات فنی و ویژگی‌های فیزیکی سطل زباله گالوانیزه 240 لیتری :

این نوع سطل زباله، دارای بدنه از جنس گالوانیزه درجه یک با ورقی به ضخامت 1.5 میلیمتر می‌باشد و قابلیت تخلیه مکانیزه می‌باشد. وزن این نوع سطل زباله دارای 42 کیلوگرم وزن و قابلیت تحمل تا 180 کیلوگرم می‌باشد. درب موجود در این مخزن از جنس گالوانیزه با ورق 1 میلیمتر می‌باشد.

به علاوه شاسی چرخ‌ها از قوطی 30*20 و میلگردها 20 میلی متری می‌باشد. جوش به کار رفته در این سطل از نوع CO2 می‌باشد. به علاوه، این نوع سطل دارای لوله خم شده 20 میلی متری به شکل یو (U) برای مانع شدن از ضربات احتمالی و دارای دو برچسب ترافیکی شب سوز در طرفین مخزن می ‌باشد. کلاف لبه‌ی بالایی مخزن این نوع سطل با قوطی 30*20 , 20*20 سلخته شده است.

موارد کاربرد :

این نوع سطل زباله‌ها به طور کلی در مکان‌های عمومی مانند دانشگاه‌ها، پارک‌ها، بیمارستان‌ها، شرکت‌ها و دیگر ارگان‌ها قابل استفاده می‌باشند.

مزایای مخزن زباله 240 لیتری :

سطل زباله گالوانیزه 240 لیتری ،  دارای تخلیه مکانیزه می‌باشد. این نوع سطل از نظر ابعاد شامل ارتفاع ، فاصله اهرم‌هاي بلند کننده و فاصله محور چرخ‌ها و همچنين از نظر کيفيت توليد مطابق با استانداردهاي روز دنيا می‌باشد.

آنتي باکتريال بودن مخازن زباله گالوانیزه از مزایای دیگر این محصول می‌باشد که از تجمع باکتري و در نتيجه بو گرفتن زباله‌هاي مرطوب به خوبی جلوگیری می‌کند. ضد حريق بودن سطل زباله گالوانیزه نیز از جمله مزایا بسیار مهم و کاربردی آن است. مکانیزم چرخ‌ها در این نوع سطل به صورت کمک فنر عمل نموده و جلوی وارد شدن ضربه به بدنه سطل را می‌گیرد.

این نوع سطل‌ها در مواردی دارای زیر مخزنی با ورق 2 و 3 میلی متر برای استفاده در زیر مخازن 4 چرخ هستند که در راستای کمک به طرح مکانیزاسیون خدمات شهری و برای استفاده بهینه از مکان‌های شهری تعبیه شده. به تصویر زیر که نشان دهنده یک زیر مخزنی می‌باشد توجه فرمایید:

 

سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

 

کاربرد سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

سطل زباله گالوانیزه دارای تخلیه مکانیزه است. این سطل از نظر ابعاد شامل ارتفاع، فاصله میله های بالابر، فاصله بین محورها و کیفیت تولید مطابق با استانداردهای روز دنیا می‌باشد. خاصیت ضد میکروبی سطل زباله گالوانیزه از دیگر مزایای این محصول است که از تجمع باکتری‌ها و در نتیجه از بوی خیس زباله جلوگیری می‌کند.

مقاومت سطل زباله گالوانیزه 240 لیتری در برابر آتش از مزایای بسیار مهم و کاربردی آن می‌باشد. مکانیزم چرخ در این سطل به عنوان ضربه گیر عمل می‌کند و از بدنه سطل در برابر ضربه محافظت می‌کند. در برخی موارد این نوع سطل‌ها دارای یک مخزن فرعی با صفحات 2 و 3 میلی‌متری برای استفاده در زیر مخازن 4 چرخ می‌باشند که این مخازن جهت کمک به طرح مکانیزه خدمات شهری و بهره برداری بهینه از اماکن شهری نصب می‌شوند.

استفاده از گالوانیزه گرم در مخزن سطل زباله  240 لیتری گالوانیزه چه مزیتی دارد؟

در فرآیند گالوانیزاسیون، روی فلز آهن و فولاد با یک پوشش روی پوشانده می‌شود. به این صورت که آن ها را در حمام مذاب روی تا دمای 440 درجه سانتیگراد غوطه ور می‌کنند. بعد از انجام این کار وقرارگرفتن  در محیط فلز روی با اکسیژن ترکیب می‌شود و یک اکسید روی به وجود بیاید که با ادامه واکنش کربنات روی تشکیل خواهد شد. این عمل موجب می‌شود در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بسیاری داشته باشد.

تفکیک پسماند زباله با استفاده از سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

طبق آمار، روزانه زباله های فراوانی در جهان تولید می‌شوند که بر محیط زیست تاثیر بسیار مخربی از جمله نابودی منابع طبیعی و تولید گازهای گلخانه ای دارند، بنابراین اهمیت تفکیک پسماند زباله روز به روز بیشتر می‌شود. با استفاده ازسطل زباله 240 لیتری گالوانیزه امکان تفکیک زباله و جدا سازی پسماند تر و خشک وجود دارد تا هر شخص برای حفظ و پاکیزگی محیط زیست خود قدمی بردارد.

فروش سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه یکی از بزرگترین و پرکاربردترین سطل زباله‌های موجود برای محیط‌های بازی است. سطل زباله گالوانیزه 240 لیتری یا سطل زباله مکانیزه در کنار سطل زباله شهری یکی از مهم‌ترین ابزار نظافت شهر است و جایگاه ویژه ای در بین مدیران شهری و شهرداری‌ها برای نظافت شهر و جلوگیری از انتشار انواع میکروب را دارد.

مزیت این نوع سطل در مقایسه با سطل زباله 660 لیتری و یا سطل زباله 770 لیتری وزن سبک‌تر و حمل راحت‌تر آن و ضعف آن در مقایسه این سطل‌ها، فضای داخلی و تحمل وزن کمتر می‌باشد که در نهایت باید با توجه به فضا و در نظر گرفتن این نکات سطل مناسب را انتخاب کرد.

اصول طراحی سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه :

اصول طراحی سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه یا همان مخزن زباله مکانیزه به گونه‌ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت صورت گیرد.

جنس بدنه فلزی با پوشش گالوانیزه گرم نیز مقاومت فوق العاده‌ای به این محصول در مقابل گرما، سرما، نورخورشید، زنگ زدگی، تغییر فرم و آتش سوزی می‌دهد. تجهیز کردن مخزن زباله مکانیزه به درب، زیر مخزنی و کاور سبب می‌شود که بوی زباله به بیرون درز نکند و همچنین مانع ورود آب باران، حشرات و حیوانات به داخل مخزن زباله می‌شود .

مزایای استفاده از این مدل سطل زباله:

این نوع سطل‌ها چرخ دار هستند (به صورت 4 چرخ گردان) و این باعث تسهیل و راحتی در جا به جایی، ایمنی و حفظ سلامت بیشتر افراد تخلیه کننده زباله به جهت مکانیزه بودن و حداقل دخالت نیروی انسانی در هنگام تخلیه می‌شود.

استفاده از سطل‌های مکانیزه باعث جمع شدن زباله در یک نقطه و جلوگیری از پراکنده بودن زباله‌ها در کوچه‌ها، خیابان‌ها و مقابل درب منازل می‌باشد، زیرا چندین واحد مسکونی یا تجاری قادرند از یک سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه به صورت مشترک استفاده کنند.

داشتن جایگاه ثابت باعث تخلیه زباله شهروندان و همچنین تسریع در امر جمع آوری زباله‌ها ، پاره نشدن کیسه‌های زباله توسط حیوانات و پخش نشدن زباله‌ها در خیابان و در نتیجه جاری نشدن شیرابه زباله‌ها در خیابان که منشاء میکروب و بوی بد می‌شود.

 

سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

54 دیدگاه

  • سلام وقت بخیر، ممنون از انتخاب و رضایت شما در مورد اصول طراحی سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 02133286107 و 09125240320 تماس حاصل فرمایید.

 1. سلام. برای خرید شهرستان میخواستم بدونم چجوری باید با شما کار کنیم. برای خرید 1000 تایی تو یکی از شهرای شمالی میخواستم.

  • سلام وقت بخیر، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید سطل زباله 240 لیتری برای شهرستان با شماره‌های 02133286107 و 09125240320 تماس حاصل فرمایید.

 2. سللام وقت بخیر ممنون از مجموعه سطل زباله صنعت نوین، سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه میخواستم ، فروش به صورت عمده هم دارین؟

  • سلام دوست عزیز برای کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید
   تلفن تماس:
   02133286107
   09125240320

  • سلام مچکرم . کاربر گرامی برای اطلاع از قیمت ها و نحوه ارسال با کارشناسان ما در مجموعه صنعت نوین تماس حاصل فرمایید.
   تلفن تماس:
   02133286107
   09125240320

  • سلام دوست عزیز، برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید
   شماره های تماس
   02133286107
   09125240320

 3. سلام وخسته نباشید این مطلب درباره سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه بسیار برای خرید بهم کمک کرد ممنون از شما

  • سلام دوست عزیز، برای اطلاع از قیمت ها و نحوه ارسال با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید
   شماره های تماس
   02133286107
   09125240320

  • سلام دوست عزیز، برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید
   شماره های تماس
   02133286107
   09125240320

  • سلام دوست عزیز، برای اطلاع از قیمت ها و نحوه ارسال با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید
   شماره های تماس
   02133286107
   09125240320

 4. سلام وقت بخیر .میخواستم سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه رو سفارش بدم . بصورت عمده میخوام سفارش بدم. چطور میتونم باهاتون تماس بگیرم؟

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر