سطل زبالهمحصولاتسطل زباله 770 لیتری

معرفی سطل زباله 770 لیتری در صنعت نوین

در رابطه با ساخت و استفاده از سطل زباله‌ها به ویژه سطل زباله 770 لیتری این واقعیت را باید بپذیریم که در دنیا امروز با رشد جامعه، صنعتی شدن آن و رشد فرهنگ مصرف‌گرایی، میزان تولید سطل زباله‌ شهری نیز بسیار افزایش پیدا کرده است.

آنچه که مسلم است این است که سطل‌های زباله به دلیل نگهداری زباله‌ می‌توانند منبعی برای میکروب‌ها باشند، بنابراین انتخاب یک سطل زباله‌ی مناسب با طراحی پیشرفته و استاندارد می‌تواند یکی از ملزومات خیلی پایه‌ای و مهم استفاده شهری حساب می‌آید. سطل زباله‌‌ای که بتواند با حجم مناسب و کیفیت بالای خود زباله‌‌ها را هر چه بهتر درون مخزنش جای دهد.ما در اینجا به سطل 770 لیتری می‌پردازیم.

با پیشرفت سیستم‌های جمع‌آوری زباله در شهرها استفاده از سطل زباله 770 لیتری در سطح شهرها و مجتمع‌های مسکونی، تجاری، بیمارستان‌ها و مجتمع‌های صنعتی به یک رویه معمول تبدیل شده است، از ویژگی‌های سطل‌های ارائه شده در این مرکز، پوشش بدنه و قسمت‌های آسیب پذیر سطل‌های شهری با ورق های فلزی می‌باشد که باعث مقاومت هرچه بیشتر آن‌ها در مقابل هرگونه ضربات احتمالی شده است.

ویژگی‌های سطل زباله 770 لیتری

زباله‌های صنعتی و به خصوص زباله‌های شهری که با زندگی روزمره مردم سروکار دارند، امروزه یکی از معضلات مربوط به زندگی عصر نوین می باشد. لذا وسایل و تجهیزاتی که برای جابجایی، انباشت، تفکیک و امحاء زباله‌ها کاربرد دارد به یکی از المان‌های بسیار مهم در طراحی و پیاده سازی نقشه‌های مدیریت شهری و مراکز صنعتی تبدیل شده است.

مخزن زباله مناسب، باید دارای استحکام و دوام در مقابل عوامل فیزیکی و جوی و … باشد.

سطل زباله 770 لیتری یکی از محصولاتی است که با داشتن حجم مخزن 770 لیتر و ‌های صنعتی می‌بایست دارای ویژگی‌هایی از قبیل: زیبایی، قابلیت حمل آسان، قابلیت تخلیه مناسب، استحکام و دوام در مقابل عوامل فیزیک و جوی و … باشد.

سطل زباله 770 لیتری گالوانیزه که در صنعت نوین تولید می‌شود و جزء سطل زباله شهری محسوب می‌شود، چهار گوش به صورت معمول با بدنه‌ای از جنس ورق 1.5 میل تولید می‌شود که امکان سفارش با ورق 2 میل نیز می‌باشد.

دو گارد ضربه گیر برای مانع شدن از ضربه‌های احتمالی و دو شب رنگ ترافیکی شب سوز در بدنه مخزن نصب شده است. جوش به کار برده برای اتصال گوشواره به بدنه از نوع co2 بوده و پرس بدنه و کف مخزن با روش متال فرمینگ می‌باشد.برای تخلیه این مخزن، کف مخزن دارای شیب مناسب بوده که کنترل شیرابه و تخلیه را به خوبی انجام می‌دهد و نکته قابل توجه دیگر این است که حک آرم سفارشی بر روی مخازن این نوع سطل‌ها نیز امکان پذیر می‌باشد.

مخزن 770 لیتری ساخته شده از ورق گالوانیزه گرم با ضخامت ۱٫۵ میلیمتر و جوش سرتاسری و دارای محل تخلیه شیرابه مایع می‌باشد.

این سطل دارای ابعاد مختلف نیز می‌باشد از جمله: سطل زباله 1100 لیتری گالوانیزه، سطل زباله 660 لیتری، سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه.

مشخصات فنی و ویژگی‌های فیزیکی سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری

بدنه سطل زباله 770 لیتری از جنس گالوانیزه مانند سطل زباله گالوانیزه، درجه یک با ورقی به ضخامت 1.5 میل بوده و چهار چرخ گردان به قطر 20 سانتی متر دارد که دو چرخ جلو ترمزدار می‌باشد. دریچه و در پوش این سطل آبندی کامل شده است.

درب موجود درسطل 770 لیتری از جنس گالوانیزه با ورق 1 میل می‌باشد و به علاوه دارای پرس بدنه و کف مخزن با روش متال فرمینگ و شاسی چرخ‌ها از ورق 2 میلی متری گالوانیزه می‌باشد.

شاسی چرخ‌ها با پیچ و مهره گالوانیزه و جوش به مخزن نصب گردیده و جوش بکار رفته از نوع CO2 می‌باشد. کلاف مخزن 2.5 میلیمتری است که با امکان خم کاری کششی به لبه بالای مخزن جوش خورده است.

این سطل دارای 2 برچسب ترافیکی شب سوز در طرفین مخزن و 2 دستگیره برای حمل و نقل آسان و همچنین 2 گارد ضربه گیر می‌باشد و گوشواره مکانیزه آن نیز با تسمه فولادی شاستی کشی شده است.

سطل زباله 770 لیتری

سطل زباله 770 لیتری

فرآیند تولید سطل زباله 770 لیتری

برای مونتاژ و ساخت مخزن ضایعات گالوانیزه 770 لیتری ابتدا پس از پرس و برش، دو ورق کناری را با جوش CO2 به هم متصل کرده و سپس با استفاده از ضامن پرس و شیر تخلیه دایکاست ورق زیرین را نصب می‌کنند.

در مرحله بعد، لوله درجه 4 را به شکل دقیق pull-roll آماده می‌کنند و آن را به بالای مخزن جوش می‌دهند، سپس کف مخزن را کاملا با پروفیل 20*20 قاب می‌کنند.

و در نهایت پس از جوش چرخ‌های مخزن، قاب گوشواره خم و سوراخ می‌شود و پس از نصب لوله، گوشواره روی آن قرار می‌گیرد و دوباره جوش داده می‌شود، سپس دو قاب سپر نصب می‌شود و نواحی با رنگ گالوانیزه مخصوص جوشکاری می‌شوند.

سطل زباله 770 لیتری یکی از ابتدایی‌ترین و باکیفیت‌ترین ابزار جمع آوری زباله برای نگهداری و حمل زباله در محیط‌های زندگی و کار می‌باشد که نسبت به سایر گزینه‌ها حجم بیشتری از زباله را در خود جای می‌دهد همچنین در مصارف صنعتی، مراکز بهداشتی و درمانی، تجاری، مسکونی، اداری نیز کاربرد دارد.

آگاهی از کیفیت و گارانتی سطل زباله 770 لیتری

کلیه مخازن زباله اعم از پلاستیکی و گالوانیزه از مواد اولیه درجه یک تولید می‌شوند لذا کلیه محصولات خریداری شده از شرکت صنعت نوین سطل زباله دارای گارانتی معتبر و کتبی می‌باشد، امیدواریم با خرید از رضایت کامل را داشته باشید.

پس از خرید و تحویل سطل زباله 770 لیتری گالوانیزه مکانیزه، مشتریان در صورت بروز مشکل می‌توانند تا 24 ساعت پس از تحویل محصول، مشکل خود را با تیم پشتیبانی صنعت نوین در میان بگذارند.

انواع سطل زباله 770 لیتری گالوانیزه

مخزن زباله 770 لیتری گالوانیزه در انواع مکعب، محدب و پرسی تولید می‌شود.

 • سطل زباله شهری 770 لیتری محدب

سطل مکعبی یا مربعی این مخزن با کف صاف تولید می شود و ویژگی‌های خاص خود را دارد که برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از: قابلیت قاب بندی کف مخزن، استفاده از ستون کامل برای مقاومت در برابر شیب مخزن، قابلیت استفاده از دو ستون کامل در جلو.

مخزن بنا به سلیقه خریدار و نوع مصرف قابل سفارش می باشد.

 • سطل زباله شهری 770 لیتری مکعب

این سطل محدب یا نیم دایره است، کف مخزن قوسی می‌باشد و ویژگی‌های خاص خود را دارد و از ویژگی‌های آن می توان به جمع نشدن مایعات در کف مخزن اشاره کرد و در مقایسه با سطل مکعب به راحتی قابل شستشو است.

 • سطل زباله شهری 770 لیتری پرسی

مخزن زباله گالوانیزه 770 لیتری را می‌توان به صورت مکعبی فشرده، محدب فشرده، مکعبی و محدب تولید کرد.

مزایای مخزن زباله 770 لیتری

از مزیت‌های عمده‌ی سطل زباله 770 لیتری می‌توان به این نکته اشاره کرد که دارای قابلیت تعویض راحت چرخ می‌باشد، به علاوه بدنه‌ی این سطل بسیار مقاوم است. دارای چهار چرخ می‌باشد که دو عدد ساده و دو عدد ترمز دار برای کمک به حمل راحت‌تر این سطل می‌باشند.

نهایتا باید به این نکته اشاره کنیم که این نوع سطل دارای شبرنگ روی بدنه به منظور دید راحت در تاریکی هم می‌باشد که باعث کاهش حوادث می‌شود. بعضی از انواع این سطل‌ها قابلیت پدال دار شدن نیز دارند.

نکات کاربردی:

• این نوع سطل زباله 770 لیتری مورد استفاده در شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، کارخانجات و صنایع، بیمارستان‌ها، پارک‌ها و فضای سبزها و دیگر ارگان‌ها می‌باشد.

• مشخصات قابل تغییر توسط مشتری: به غیر از مشخصات ثابت، این نوع سطل یک سری ویژگی‌های متغیر هم دارد. به عنوان مثال ضخامت ورق می‌تواند تا 1.5 میلیمتر کاهش پیدا کند و یا این که نوع چرخ‌ها می‌تواند رینگ داخل (فلزی، پلبرینگی و یا دایکاست) تغییر کند. ضربه گیر می‌تواند بلند‌تر (از پایین تا بالا) و یا حتی دو طرف مخزن نیز نصب شود. به علاوه، در قسمت بالای مخزن از پروفیل 20*20 استفاده شده که می‌تواند از پروفیل و یا لوله با ضخامت بالاتر هم استفاده شود. جوش مخزن نیز می‌تواند به صورت سرتاسری باشد.

لیست ویژگی‌ها:

 •  مقاوم سازی سطل زباله 770 لیتری توسط پرس صنعتی در تمام جهات
 • استفاده از ضربه گیر مناسب در جلوی مخزن
 • ظاهری زیبا و چشم نواز
 • قابلیت تعویض و جابجایی آسان چرخ‌ها
 • شاسی مقاوم و مستحکم فوقانی (با پروفیل)
 • دارای قابلیت تنظیم ارتفاع گیره‌ها جانبی
 • استفاده از ضربه گیر در جلوی مخزن
 • دو عدد دستگیره جهت جابجایی آسان مخزن توسط دست
 • دو چرخ قرار داده شده جلوی مخزن دارای ترمز
 • وجود دریچه کنترل شیرابه به همراه درپوش با آب‌بندی کامل
 • استفاده از جوش co2 در تمامی قسمت‌ها
 • امکان حک اسم، لگو یا آرم بر روی مخزن
 • ساخت پرس بدنه و کف مخزن با روش متال فرمینگ
 • دارای شیب مناسب جهت تخلیه و کنترل شیرابه
 • کلاف مخزن با قابلیت خم کاری
 • اتصال گوشواره به بدنه به وسیله پیچ، مهره و جوش co2 برای مقاومت و استحکام هرچه بیشتر آن‌.
 • ۴ گارد یا محافظ ضربه گیر پرس‌کاری شده به شکل نردبانی

ویژگی‌های استاندارد سطل زباله 770 لیتری

 • • بدنه استیل گالوانیزه
 • میله بالابر شانه تمام بخش
 • درزهای داخلی کاملاً جوش داده شده
 • دسته دانمارکی برای مانور آسان
 • درب پلاستیکی مشکی دو پوسته
 • قفل درب با کلید الماسی
 • کاستورهای لاستیکی 4×200 میلی متری فولادی
 • ترمز دستی 2 برابر پا
 • براکت‌های کرچکی که بین پانل‌های پایه و بدنه تعبیه شده است.

ویژگی‌های ایمنی استاندارد

 1. شورون‌های ایمنی درخشان در جلوی کانتینر
 2. دستورالعمل‌های عملکرد ایمنی در دو طرف درب
سطل زباله 770 لیتری

سطل زباله 770 لیتری

سطل زباله 770 لیتری قوس دار با درب تخت

یکی از سطل‌های زباله پرکاربرد در سطح شهر و محله، سطل زباله 770 لیتری قوس‌دار با درب تخت است که این درب از انتشار بوی نامطبوع زباله جلوگیری می‌کند.

این مخزن از ضخامت 1.5 میلیمتری برخوردار است. دارای دستگیره و چرخ‌های با کیفیت جهت حرکت راحت‌تر می‌باشد. اگر نیاز به ثابت نگه داشتن سطل باشد می‌شود چرخ‌ها را قفل و حتی به راحتی تعویض کرد. خود چرخ‌ها نیز دارای ترمز می‌باشند.

درب این سطل زباله از جنس ورق 1 میلیمتری می‌باشد و گیره این چرخ‌ها و ارتفاع آن را میتوان به وسیله پیچ و مهره به راحتی تنظیم کرد. طراحی قوس دار این سطل زباله از طرح آلمانی مشابه آن برداشته شده است ولی ساخت ایران است.

تولید سطل زباله 770 لیتری با انواع ورق

سطل زباله شهری 770 لیتری قابلیت تولید ضخامت های مختلف ورق را دارد. بنابراین در این سری با توجه به نیاز مشتریان می توان ضخامت صفحه را تعیین کرد.

 1. مخزن 770 لیتری گالوانیزه با ورق 1.5 میل
 2. مخزن 770 لیتری با ورق 2 میل
 3. مخزن 770 لیتری گالوانیزه با ورق ترکیبی

ورق 1.5 میل معمولاً در صورتی مناسب است که در مخزنی با وزن و حجم ضایعات کم قرار داده شود یا با توجه به درخواست مشتری قیمتی ارزان‌تر داشته باشد.

از آنجایی در هنگام تخلیه سطل زباله فشار زیاد به مخزن سطل زباله وارد می‌شود استفاده از ورق 2 میل در تولید آن منطقی‌تر به نظر می‌رسد.

 

توجه به خصوصیات زیر نیز حائز اهمیت است:

 1.  سطل زباله 770 لیتری با رنگ‌های پودری – به طور استاندارد ظروف با روکش گالوانیزه بدون رنگ عرضه می‌شوند.
 2.  جلوی قطره امکان بارگیری آسان اقلام بزرگتر و تخلیه با دست را فراهم می‌کند.
 3. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تعبیه جلوی قطره، کانتینر توسط وسیله نقلیه بالابر تخلیه نمی‌شود، فقط تخلیه دستی مجاز است.
 4.  اضافه شدن جیب های چنگال تراک امکان جابجایی ایمن و آسان کانتینرها را با استفاده از کامیون بالابر فراهم می‌کند.
 5. سطل زباله 770 لیتری دارای 4 چرخ با درب استیل با درب فلزی نصب شده، دو قلم شکاف و سوراخ‌های حفر شده در میله که درب‌ها در ظرف بالایی شمع قرار می‌گیرند.
 6. دارای شکل مخروطی برای سهولت تخلیه
 7. دستگاه بالابر DIN Trunnion و دستگاه بالابر Comb
 8. سطل زباله 770 لیتری مجهز به 4 دسته برای اطمینان از حرکت ایمن می‌باشد.
 9. مقاوم در برابر خرابی و آتشA می‌باشد.
 10. دارای گواهینامه EN 840-2/5/6 است.

جهت سفارش و یا برقراری ارتباط با تیم مشاوران صنعت نوین با ما در تماس باشید.

59 دیدگاه

  • سلام وقت بخیر، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید سطل زباله 770 لیتری به تعداد محدود با شماره‌های 02133286107 و 09125240320 تماس حاصل فرمایید.

  • سلام وقت بخیر، برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید سطل زباله 770 لیتری در سایزهای مختلف با شماره‌های 02133286107 و 09125240320 تماس حاصل فرمایید.

 1. سلام من تعداد زیادی سطل زباله 1100 لیتری از شما خریدم . واقعا قیمتای محصولاتتون با توجه به کیفیتی که دارید عالیه موفق باشید

  • سلام دوست عزیز برای کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید
   تلفن تماس:
   02133286107
   09125240320

 2. سلام من ازتون سطل زباله 770 لیتری خریدم خیلی راضی بودم از کیفیتش، باهاتون تماس میگیرم برای خرید سطل زباله 1100 لیتری

  • سلام دوست عزیز، برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید
   شماره های تماس
   02133286107
   09125240320

  • سلام دوست عزیز، برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید
   شماره های تماس
   02133286107
   09125240320

  • سلام دوست عزیز، برای اطلاع از قیمت ها و تعداد ارسال محصول با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید
   شماره های تماس
   02133286107
   09125240320

 3. سلام وقت بخیر
  سطل زباله 770 لیتری همه مدلهاش درب دار هستند و اینکه چرخ دار هستند؟
  امکان خرید به صورت تکی هم وجود داره؟
  با تشکر از سایت نوین صنعت

 4. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید ….چجوری میتونم سطل زباله 770 لیتری رو از مجموعه شما خریداری کنم ؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

 5. سلام وقتتون بخیر من سطل زباله ۷۷۰ لیتری از شما تهیه کردم خیلی با کیفیت و عالی بود..قیمتش خیلی خوب بود و بسیار راضی بودیم ممنون از شما و پیج خوبتون..موفق و پیروز باشید

 6. سلام سطل زباله 770 لیتری رو خریدم و از ارسال به موقع و پشتیبانیتون تشکر میکنم. میخواستم بدونم ارسال بصورت عمده هم دارین ؟

 7. سلام من تعداد زیادی سطل زباله 1100 لیتری از شما خریدم . واقعا قیمتای محصولاتتون با توجه به کیفیتی که دارید عالیه موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر