محصولاتمخزن زبالهسطل زباله 770 لیتری

معرفی سطل زباله 770 لیتری

در رابطه با ساخت و استفاده از سطل زباله‌ها به ویژه سطل زباله 770 لیتری این واقعیت را باید بپذیریم که در دنیای امروز با رشد جامعه، صنعتی شدن آن و رشد فرهنگ مصرف‌گرایی، میزان تولید سطل زباله‌ شهری نیز بسیار افزایش پیدا کرده است.

آنچه که مسلم است این است که سطل‌های زباله به دلیل نگهداری زباله‌ می‌توانند منبعی برای میکروب‌ها باشند، بنابراین انتخاب یک سطل زباله‌ی مناسب با طراحی پیشرفته و استاندارد می‌تواند یکی از ملزومات خیلی پایه‌ای و مهم استفاده شهری حساب می‌آید.

سطل زباله‌‌ای که بتواند با حجم مناسب و کیفیت بالای خود زباله‌‌ها را هر چه بهتر درون مخزنش جای دهد.ما در اینجا به سطل 770 لیتری می‌پردازیم.
با پیشرفت سیستم‌های جمع‌آوری زباله در شهرها استفاده از سطل زباله 770 لیتری در سطح شهرها و مجتمع‌های مسکونی، تجاری، بیمارستان‌ها و مجتمع‌های صنعتی به یک رویه معمول تبدیل شده است، از ویژگی‌های سطل‌های ارائه شده در این مرکز پوشش بدنه و قسمت‌های آسیب پذیر سطل‌های شهری با ورق های فلزی می‌باشد که باعث مقاومت هرچه بیشتر آن‌ها در مقابل هرگونه ضربات احتمالی شده است.

زباله‌های صنعتی و به خصوص زباله‌های شهری که با زندگی روزمره مردم سروکار دارند، امروزه یکی از معضلات مربوط به زندگی عصر نوین می باشد. لذا وسایل و تجهیزاتی که برای جابجایی، انباشت، تفکیک و امحاء زباله‌ها کاربرد دارد به یکی از المان‌های بسیار مهم در طراحی و پیاده سازی نقشه های مدیریت شهری و مراکز صنعتی تبدیل شده است. مخزن زباله مناسب، استحکام و دوام در مقابل عوامل فیزیک و جوی و … باشد

سطل زباله 770 لیتری یکی از محصولاتی است که با داشتن حجم  مخزن 770 لیتر و ‌های صنعتی می‌بایست دارای ویژگی‌هایی از قبیل: زیبایی، قابلیت حمل آسان، قابلیت تخلیه مناسب، استحکام و دوام در مقابل عوامل فیزیک و جوی و … باشد. سطل زباله 770 لیتری یکی از محصولاتی است که با داشتن حجم  مخزن 770 لیتر و قابلیت حمل و تخلیه آسانی

می‌تواند برای خدمات شهری و روستایی و همچنین مراکز صنعنی بسیار مفید باشد. به تصویر زیر از این نوع سطل نگاه کنید

سطل زباله 770 لیتری گالوانیزه که در صنعت نوین تولید می‌شود و جزء سطل زباله شهری محسوب می‌شود، چهار گوش به صورت معمول با بدنه‌ای از جنس ورق 1.5 میل تولید می‌شود که امکان سفارش با ورق 2 میل نیز می‌باشد. دو گارد ضربه گیر برای مانع شدن از ضربه‌های احتمالی و دو شب رنگ ترافیکی شب سوز در بدنه مخزن نصب شده است. جوش به کار برده برای اتصال گوشواره به بدنه از نوع co2 بوده و پرس بدنه و کف مخزن با روش متال فرمینگ می‌باشد.

برای تخلیه این مخزن، کف مخزن دارای شیب مناسب بوده که کنترل شیرابه و تخلیه را به خوبی انجام می‌دهد و نکته قابل توجه دیگر این است که حک آرم سفارشی بر روی مخازن این نوع سطل‌ها نیز امکان پذیر می‌باشد. مخزن 770 لیتری ساخته شده از ورق گالوانیزه گرم با ضخامت ۱٫۵ میلیمتر و جوش سرتاسری و دارای محل تخلیه شیرابه مایع می‌باشد.

 

سطل زباله 770 لیتری

سطل زباله 770 لیتری یکی از پرکاربردترین ها در ادارات بیمارستان ها و مجتمع ها می باشد.

 

مشخصات فنی و ویژگی‌های فیزیکی سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری:

بدنه سطل زباله 770 لیتری از جنس گالوانیزه مانند سطل زباله گالوانیزه، درجه یک با ورقی به ضخامت 1.5 میل بوده و چهار چرخ گردان به قطر 20 سانتی متر دارد که دو چرخ جلو ترمزدار می‌باشد. این سطل دارای شیب مناسب کف مخزن برای تخلیه و کنترل شیرابه می‌باشد که دریچه و در پوش آن آبندی کامل شده است.

درب موجود درگاری 770 لیتری از جنس گالوانیزه با ورق 1 میل می‌باشد و به علاوه دارای پرس بدنه و کف مخزن با روش متال فرمینگ و شاسی چرخ‌ها از ورق 2 میلی متری گالوانیزه می‌باشد. شاسی چرخ‌ها با پیچ و مهره گالوانیزه و جوش به مخزن نصب گردیده و جوش بکار رفته از نوع CO2 می‌باشد. کلاف مخزن 2.5 میلیمتری است که با امکان خم کاری کششی به لبه بالای مخزن جوش خورده است.

این سطل دارای 2 برچسب ترافیکی شب سوز در طرفین مخزن و 2 دستگیره برای حمل و نقل آسان و همچنین 2 گارد ضربه گیر می‌باشد و گوشواره مکانیزه آن نیز با تسمه فولادی شاستی کشی شده است.

 

سطل زباله 770 لیتری

سطل زباله 770 لیتری از کاربردی ترین مخزن ها در مکان های عمومی می باشد.

انواع سطل زباله 770 لیتری گالوانیزه

مخزن زباله 770 لیتری گالوانیزه در انواع مکعب، محدب و پرسی تولید می‌شود

سطل زباله شهری 770 لیتری محدب

سطل مکعبی یا مربعی این مخزن با کف صاف تولید می شود و ویژگی های خاص خود را دارد که برخی از این ویژگی ها عبارتند از قابلیت قاب بندی کف مخزن، استفاده از ستون کامل برای مقاومت در برابر شیب مخزن، قابلیت استفاده از دو ستون کامل در جلو.مخزن بنا به سلیقه خریدار و نوع مصرف قابل سفارش می باشد.

سطل زباله شهری 770 لیتری مکعب

این سطل محدب یا نیم دایره است، کف مخزن قوسی است و ویژگی های خاص خود را دارد و از ویژگی های آن می توان به جمع نشدن مایعات در کف مخزن اشاره کرد و در مقایسه با سطل مکعب به راحتی قابل شستشو است. . با توجه به سلیقه و نوع مصرف خریدار می توان مخازن را سفارش داد.

 

سطل زباله شهری 770 لیتری پرسی

مخزن زباله گالوانیزه 770 لیتری را می توان به صورت مکعبی فشرده، محدب فشرده، مکعبی و محدب تولید کرد.

مزایای مخزن زباله 770 لیتری :

از مزیت‌های عمده‌ی سطل زباله 770 لیتری می‌توان به این نکته اشاره کرد که دارای قابلیت تعویض راحت چرخ می‌باشد. به علاوه بدنه‌ی این سطل بسیار مقاوم است. دارای چهار چرخ است که دو عدد ساده و دو عدد ترمز دار برای کمک به حمل راحت‌تر این سطل می‌باشند. نهایتا باید به این نکته اشاره کنم که این نوع سطل دارای شبرنگ روی بدنه به منظور دید راحت در تاریکی هم می‌باشد که باعث کاهش حوادث می‌شود. بعضی از انواع این نوع سطل می‌توان به قابلیت پدال دار شدن که در بعضی از این سطل‌ها تعبیه شده است اشاره کرد.

موارد کاربرد:

این نوع سطل زباله 770 لیتری مورد استفاده در شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، کارخانجات و صنایع، بیمارستان‌ها، پارک‌ها و فضای سبزها و دیگر ارگان‌ها می‌باشد.

مشخصات قابل تغییر توسط مشتری: به غیر از مشخصات ثابت، این نوع سطل یک سری ویژگی‌های متغیر هم دارد. به عنوان مثال ضخامت ورق می‌تواند تا 1.5 میلیمتر کاهش پیدا کند و یا این که نوع چرخ‌ها می‌تواند رینگ داخل (فلزی، پلبرینگی و یا دایکاست) تغییر کند.

ضربه گیر می‌تواند بلند‌تر (از پایین تا بالا) و یا حتی دو طرف مخزن نیز نصب شود. به علاوه، در قسمت بالای مخزن از پروفیل 20*20 استفاده شده که می‌توان از پروفیل و یا لوله با ضخامت بالاتر هم استفاده شود. جوش مخزن نیز می‌تواند به صورت سرتاسری باشد.

به نقشه ابعاد این نوع سطل که در تصویر پایین قابل مشاهده است دقت فرمایید.

سطل زباله 770 لیتری

سطل زباله 770 لیتری از جنس فولاد و دارای پایه های چرخی می باشد.

 

در ادامه، به لیست ویژگی‌های سه نوع مختلف از سطل زباله 770 لیتری توجه فرمایید:

لیست ویژگی‌ها:

 • مقاوم سازی سطل زباله 770 لیتری توسط پرس صنعتی در تمام جهات
 • استفاده از ضربه گیر مناسب در جلوی مخزن.
 • ظاهری زیبا و چشم نواز.
 • قابلیت تعویض و جابجایی آسان چرخ‌ها.
 • دارای شاسی مقاوم و مستحکم فوقانی (با پروفیل).
 • سطل زباله 770 لیتری دارای قابلیت تنظیم ارتفاع گیره‌ها جانبی.
 • استفاده از ضربه گیر در جلوی مخزن.
 • دو عدد دستگیره جهت جابجایی آسان مخزن توسط دست.
 • ویژگی‌های سطل زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری.
 • قرار دادن چهار چرخ روان که از مواد عالی ساخته شده و قطری ۲۰۰ میلیمتری دارد.
 • دو چرخ قرار داده شده جلوی مخزن ترمز دار هستند.
 • ورق پایه چرخ‌ها ۳ میلیمتر بوده و با پیچ و مهره به مخزن متصل شده‌اند.
 • ۲ دستگیره برای حمل و نقل با سهولت ایجاد شده است.
 • وجود دریچه کنترل شیرابه به همراه درپوش با آب‌بندی کامل.
 • جوش در تمامی قسمت‌ها از جوش co2 استفاده شده است.
 • امکان حک اسم، لگو یا آرم بر روی مخزن می‌باشد.
 • کف مخزن از قوطی ۴۰*۱۰۰ شاستی کشی شده برای تقویت بیشتر کف و چرخ‌ها ساخته شده است.
 • بدنه سطل زباله 770 لیتری  تمام از ورق گالوانیزه با ضخامت ۱/۵ میلیمتری ساخته شده است.
 • پرس بدنه و کف مخزن با روش متال فرمینگ انجام شده است.
 • کف مخزن دارای شیب مناسب جهت تخلیه و کنترل شیرابه.
 • کلاف مخزن با قابلیت خم کاری.
 • کلاف قوس دار مخزن زباله به لبه بالایی جوش داده شده است.
 • به کارگیری گوشواره‌هایی مکانیزه که با تسمه فولادی شاستی کشی شده‌اند.
 • اتصال گوشواره به بدنه به وسیله پیچ، مهره و جوش co2 برای مقاومت و استحکام هرچه بیشتر آن‌ها.
 • ۴ گارد یا محافظ ضربه گیر پرس‌کاری شده به شکل نردبانی.

سطل زباله 770 لیتری برای زباله‌های خانگی و تجاری یک انتخاب بسیار خوب در بریتانیا است که طبق استاندارد اروپایی EN 840 ساخته شده‌اند. EN 840 استاندارد اروپایی شناخته شده برای گاری با ظرفیت‌ها و مشخصات مختلف است. با اطمینان از انطباق سطل(های) خود با این استانداردها، می‌توانید به اطمینان از ایمنی کارمندان و عموم مردم کمک کنید.

ویژگی‌های استاندارد سطل زباله 770 لیتری:

 • بدنه استیل گالوانیزه
 • میله بالابر شانه تمام بخش
 • درزهای داخلی کاملاً جوش داده شده
 • دسته دانمارکی برای مانور آسان
 • درب پلاستیکی مشکی دو پوسته
 • قفل درب با کلید الماسی
 • کاستورهای لاستیکی 4×200 میلی متری فولادی
 • ترمز دستی 2 برابر پا
 • براکت‌های کرچکی که بین پانل‌های پایه و بدنه تعبیه شده است.

ویژگی‌های ایمنی استاندارد :

 • شورون‌های ایمنی درخشان در جلوی کانتینر
 • دستورالعمل‌های عملکرد ایمنی در دو طرف درب
سطل زباله 770 لیتری

سطل زباله 770 لیتری از کاربردی ترین مخزن های زباله می باشد.

 

 

سطل زباله 770 لیتری قوس دار با درب تخت

یکی از سطل‌های زباله پرکاربرد در سطح شهر و محله، سطل زباله 770 لیتری قوس‌دار با درب تخت است که این درب از انتشار بوی نامطبوع زباله جلوگیری می‌کند. این مخزن از ضخامت 1.5 میلیمتری برخوردار است. دارای دستگیره و چرخ‌های با کیفیت جهت حرکت راحت‌تر می‌باشد. اگر نیاز به ثابت نگه داشتن سطل باشد می‌شود چرخ‌ها را قفل و حتی به راحتی تعویض کرد. خود چرخ ها نیز دارای ترمز نیز هستند.

درب این سطل زباله از جنس ورق 1 میلیمتری می‌باشد که دارای دستگیره است.گیره این چرخ ها و ارتفاع آن را میتوان به وسیله پیچ و مهره به راحتی تنظیم کرد. طراحی قوس دار این سطل زباله از طرح آلمانی مشابه آن برداشته شده است ولی ساخت ایران است.

تولید سطل زباله 770 لیتری با انواع ورق

سطل زباله شهری 770 لیتری قابلیت تولید ضخامت های مختلف ورق را دارد. بنابراین در این سری با توجه به نیاز مشتریان می توان ضخامت صفحه را تعیین کرد.

مخزن 770 لیتری گالوانیزه با ورق 1.5 میل

مخزن 770 لیتری با ورق 2 میل

مخزن 770 لیتری گالوانیزه  با ورق ترکیبی

ورق 1.5 میل معمولاً در صورتی مناسب است که در مخزنی با وزن کم و حجم ضایعات قرار داده شود یا اگر مشتری بخواهد از نظر هزینه ارزان باشد از ورق ترکیبی برای اتصال ورق 1.5 میل در برخی از قسمت های مخزن و ورق استفاده می شود همینطور از آنجایی در هنگام تخلیه سطل زباله  فشار زیاد به مخزن سطل زباله وارد می‌شود استفاده از ورق 2 میل در تولید آن منطقی به نظر می رسد.

توجه به خصوصیات زیر نیز حائز اهمیت است:

سطل زباله 770 لیتری با رنگ‌های پودری – به طور استاندارد ظروف با روکش گالوانیزه بدون رنگ عرضه می‌شوند.

جلوی قطره – جلوی قطره امکان بارگیری آسان اقلام بزرگتر و تخلیه با دست را فراهم می‌کند.

*لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تعبیه جلوی قطره، کانتینر توسط وسیله نقلیه بالابر تخلیه نمی‌شود، فقط تخلیه دستی مجاز است.

جیب‌های فورک تراک – اضافه شدن جیب های چنگال تراک امکان جابجایی ایمن و آسان کانتینرها را با استفاده از کامیون بالابر فراهم می‌کند.

سطل زباله 770 لیتری دارای 4 چرخ با درب استیل با درب فلزی نصب شده، دو قلم شکاف و سوراخ‌های حفر شده در میله. درب‌ها در ظرف بالایی شمع قرار می‌گیرند.

گالوانیزه گرم، برای حداکثر محافظت در برابر خوردگی

شکل مخروطی برای سهولت تخلیه

دستگاه بالابر DIN Trunnion و دستگاه بالابر Comb

سطل زباله 770 لیتری مجهز به 4 دسته برای اطمینان از حرکت ایمن و آسان

مقاوم در برابر خرابی و آتش

دارای گواهینامه EN 840-2/5/6

معرفی سطل زباله 770 لیتری

در رابطه با ساخت و استفاده از سطل زباله‌ها به ویژه سطل زباله 770 لیتری این واقعیت را باید بپذیریم که در دنیای امروز با رشد جامعه، صنعتی شدن آن و رشد فرهنگ مصرف‌گرایی، میزان تولید سطل زباله‌ شهری نیز بسیار افزایش پیدا کرده است.

آنچه که مسلم است این است که سطل‌های زباله به دلیل نگهداری زباله‌ می‌توانند منبعی برای میکروب‌ها باشند، بنابراین انتخاب یک سطل زباله‌ی مناسب با طراحی پیشرفته و استاندارد می‌تواند یکی از ملزومات خیلی پایه‌ای و مهم استفاده شهری حساب می‌آید.

سطل زباله‌‌ای که بتواند با حجم مناسب و کیفیت بالای خود زباله‌‌ها را هر چه بهتر درون مخزنش جای دهد.ما در اینجا به سطل 770 لیتری می‌پردازیم.
با پیشرفت سیستم‌های جمع‌آوری زباله در شهرها استفاده از سطل زباله 770 لیتری در سطح شهرها و مجتمع‌های مسکونی، تجاری، بیمارستان‌ها و مجتمع‌های صنعتی به یک رویه معمول تبدیل شده است، از ویژگی‌های سطل‌های ارائه شده در این مرکز پوشش بدنه و قسمت‌های آسیب پذیر سطل‌های شهری با ورق های فلزی می‌باشد که باعث مقاومت هرچه بیشتر آن‌ها در مقابل هرگونه ضربات احتمالی شده است.

زباله‌های صنعتی و به خصوص زباله‌های شهری که با زندگی روزمره مردم سروکار دارند، امروزه یکی از معضلات مربوط به زندگی عصر نوین می باشد. لذا وسایل و تجهیزاتی که برای جابجایی، انباشت، تفکیک و امحاء زباله‌ها کاربرد دارد به یکی از المان‌های بسیار مهم در طراحی و پیاده سازی نقشه های مدیریت شهری و مراکز صنعتی تبدیل شده است. مخزن زباله مناسب، استحکام و دوام در مقابل عوامل فیزیک و جوی و … باشد

سطل زباله 770 لیتری یکی از محصولاتی است که با داشتن حجم  مخزن 770 لیتر و ‌های صنعتی می‌بایست دارای ویژگی‌هایی از قبیل: زیبایی، قابلیت حمل آسان، قابلیت تخلیه مناسب، استحکام و دوام در مقابل عوامل فیزیک و جوی و … باشد. سطل زباله 770 لیتری یکی از محصولاتی است که با داشتن حجم  مخزن 770 لیتر و قابلیت حمل و تخلیه آسانی

می‌تواند برای خدمات شهری و روستایی و همچنین مراکز صنعنی بسیار مفید باشد. به تصویر زیر از این نوع سطل نگاه کنید

سطل زباله 770 لیتری گالوانیزه که در صنعت نوین تولید می‌شود و جزء سطل زباله شهری محسوب می‌شود، چهار گوش به صورت معمول با بدنه‌ای از جنس ورق 1.5 میل تولید می‌شود که امکان سفارش با ورق 2 میل نیز می‌باشد. دو گارد ضربه گیر برای مانع شدن از ضربه‌های احتمالی و دو شب رنگ ترافیکی شب سوز در بدنه مخزن نصب شده است. جوش به کار برده برای اتصال گوشواره به بدنه از نوع co2 بوده و پرس بدنه و کف مخزن با روش متال فرمینگ می‌باشد.

برای تخلیه این مخزن، کف مخزن دارای شیب مناسب بوده که کنترل شیرابه و تخلیه را به خوبی انجام می‌دهد و نکته قابل توجه دیگر این است که حک آرم سفارشی بر روی مخازن این نوع سطل‌ها نیز امکان پذیر می‌باشد. مخزن 770 لیتری ساخته شده از ورق گالوانیزه گرم با ضخامت ۱٫۵ میلیمتر و جوش سرتاسری و دارای محل تخلیه شیرابه مایع می‌باشد.

 

سطل زباله 770 لیتری

سطل زباله 770 لیتری یکی از پرکاربردترین ها در ادارات بیمارستان ها و مجتمع ها می باشد.

 

مشخصات فنی و ویژگی‌های فیزیکی سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری:

بدنه سطل زباله 770 لیتری از جنس گالوانیزه مانند سطل زباله گالوانیزه، درجه یک با ورقی به ضخامت 1.5 میل بوده و چهار چرخ گردان به قطر 20 سانتی متر دارد که دو چرخ جلو ترمزدار می‌باشد. این سطل دارای شیب مناسب کف مخزن برای تخلیه و کنترل شیرابه می‌باشد که دریچه و در پوش آن آبندی کامل شده است.

درب موجود درگاری 770 لیتری از جنس گالوانیزه با ورق 1 میل می‌باشد و به علاوه دارای پرس بدنه و کف مخزن با روش متال فرمینگ و شاسی چرخ‌ها از ورق 2 میلی متری گالوانیزه می‌باشد. شاسی چرخ‌ها با پیچ و مهره گالوانیزه و جوش به مخزن نصب گردیده و جوش بکار رفته از نوع CO2 می‌باشد. کلاف مخزن 2.5 میلیمتری است که با امکان خم کاری کششی به لبه بالای مخزن جوش خورده است.

این سطل دارای 2 برچسب ترافیکی شب سوز در طرفین مخزن و 2 دستگیره برای حمل و نقل آسان و همچنین 2 گارد ضربه گیر می‌باشد و گوشواره مکانیزه آن نیز با تسمه فولادی شاستی کشی شده است.

 

سطل زباله 770 لیتری

سطل زباله 770 لیتری از کاربردی ترین مخزن ها در مکان های عمومی می باشد.

مزایای مخزن زباله 770 لیتری :

از مزیت‌های عمده‌ی سطل زباله 770 لیتری می‌توان به این نکته اشاره کرد که دارای قابلیت تعویض راحت چرخ می‌باشد. به علاوه بدنه‌ی این سطل بسیار مقاوم است. دارای چهار چرخ است که دو عدد ساده و دو عدد ترمز دار برای کمک به حمل راحت‌تر این سطل می‌باشند. نهایتا باید به این نکته اشاره کنم که این نوع سطل دارای شبرنگ روی بدنه به منظور دید راحت در تاریکی هم می‌باشد که باعث کاهش حوادث می‌شود. بعضی از انواع این نوع سطل می‌توان به قابلیت پدال دار شدن که در بعضی از این سطل‌ها تعبیه شده است اشاره کرد.

موارد کاربرد:

این نوع سطل زباله 770 لیتری مورد استفاده در شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، کارخانجات و صنایع، بیمارستان‌ها، پارک‌ها و فضای سبزها و دیگر ارگان‌ها می‌باشد.

مشخصات قابل تغییر توسط مشتری: به غیر از مشخصات ثابت، این نوع سطل یک سری ویژگی‌های متغیر هم دارد. به عنوان مثال ضخامت ورق می‌تواند تا 1.5 میلیمتر کاهش پیدا کند و یا این که نوع چرخ‌ها می‌تواند رینگ داخل (فلزی، پلبرینگی و یا دایکاست) تغییر کند.

ضربه گیر می‌تواند بلند‌تر (از پایین تا بالا) و یا حتی دو طرف مخزن نیز نصب شود. به علاوه، در قسمت بالای مخزن از پروفیل 20*20 استفاده شده که می‌توان از پروفیل و یا لوله با ضخامت بالاتر هم استفاده شود. جوش مخزن نیز می‌تواند به صورت سرتاسری باشد.

به نقشه ابعاد این نوع سطل که در تصویر پایین قابل مشاهده است دقت فرمایید.

سطل زباله 770 لیتری

سطل زباله 770 لیتری از جنس فولاد و دارای پایه های چرخی می باشد.

 

در ادامه، به لیست ویژگی‌های سه نوع مختلف از سطل زباله 770 لیتری توجه فرمایید:

لیست ویژگی‌ها:

 • مقاوم سازی سطل زباله 770 لیتری توسط پرس صنعتی در تمام جهات
 • استفاده از ضربه گیر مناسب در جلوی مخزن.
 • ظاهری زیبا و چشم نواز.
 • قابلیت تعویض و جابجایی آسان چرخ‌ها.
 • دارای شاسی مقاوم و مستحکم فوقانی (با پروفیل).
 • سطل زباله 770 لیتری دارای قابلیت تنظیم ارتفاع گیره‌ها جانبی.
 • استفاده از ضربه گیر در جلوی مخزن.
 • دو عدد دستگیره جهت جابجایی آسان مخزن توسط دست.
 • ویژگی‌های سطل زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری.
 • قرار دادن چهار چرخ روان که از مواد عالی ساخته شده و قطری ۲۰۰ میلیمتری دارد.
 • دو چرخ قرار داده شده جلوی مخزن ترمز دار هستند.
 • ورق پایه چرخ‌ها ۳ میلیمتر بوده و با پیچ و مهره به مخزن متصل شده‌اند.
 • ۲ دستگیره برای حمل و نقل با سهولت ایجاد شده است.
 • وجود دریچه کنترل شیرابه به همراه درپوش با آب‌بندی کامل.
 • جوش در تمامی قسمت‌ها از جوش co2 استفاده شده است.
 • امکان حک اسم، لگو یا آرم بر روی مخزن می‌باشد.
 • کف مخزن از قوطی ۴۰*۱۰۰ شاستی کشی شده برای تقویت بیشتر کف و چرخ‌ها ساخته شده است.
 • بدنه سطل زباله 770 لیتری  تمام از ورق گالوانیزه با ضخامت ۱/۵ میلیمتری ساخته شده است.
 • پرس بدنه و کف مخزن با روش متال فرمینگ انجام شده است.
 • کف مخزن دارای شیب مناسب جهت تخلیه و کنترل شیرابه.
 • کلاف مخزن با قابلیت خم کاری.
 • کلاف قوس دار مخزن زباله به لبه بالایی جوش داده شده است.
 • به کارگیری گوشواره‌هایی مکانیزه که با تسمه فولادی شاستی کشی شده‌اند.
 • اتصال گوشواره به بدنه به وسیله پیچ، مهره و جوش co2 برای مقاومت و استحکام هرچه بیشتر آن‌ها.
 • ۴ گارد یا محافظ ضربه گیر پرس‌کاری شده به شکل نردبانی.

سطل زباله 770 لیتری برای زباله‌های خانگی و تجاری یک انتخاب بسیار خوب در بریتانیا است که طبق استاندارد اروپایی EN 840 ساخته شده‌اند. EN 840 استاندارد اروپایی شناخته شده برای گاری با ظرفیت‌ها و مشخصات مختلف است. با اطمینان از انطباق سطل(های) خود با این استانداردها، می‌توانید به اطمینان از ایمنی کارمندان و عموم مردم کمک کنید.

ویژگی‌های استاندارد سطل زباله 770 لیتری:

 • بدنه استیل گالوانیزه
 • میله بالابر شانه تمام بخش
 • درزهای داخلی کاملاً جوش داده شده
 • دسته دانمارکی برای مانور آسان
 • درب پلاستیکی مشکی دو پوسته
 • قفل درب با کلید الماسی
 • کاستورهای لاستیکی 4×200 میلی متری فولادی
 • ترمز دستی 2 برابر پا
 • براکت‌های کرچکی که بین پانل‌های پایه و بدنه تعبیه شده است.

ویژگی‌های ایمنی استاندارد :

 • شورون‌های ایمنی درخشان در جلوی کانتینر
 • دستورالعمل‌های عملکرد ایمنی در دو طرف درب
سطل زباله 770 لیتری

سطل زباله 770 لیتری از کاربردی ترین مخزن های زباله می باشد.

 

 

سطل زباله 770 لیتری قوس دار با درب تخت

یکی از سطل‌های زباله پرکاربرد در سطح شهر و محله، سطل زباله 770 لیتری قوس‌دار با درب تخت است که این درب از انتشار بوی نامطبوع زباله جلوگیری می‌کند. این مخزن از ضخامت 1.5 میلیمتری برخوردار است. دارای دستگیره و چرخ‌های با کیفیت جهت حرکت راحت‌تر می‌باشد. اگر نیاز به ثابت نگه داشتن سطل باشد می‌شود چرخ‌ها را قفل و حتی به راحتی تعویض کرد. خود چرخ ها نیز دارای ترمز نیز هستند.

درب این سطل زباله از جنس ورق 1 میلیمتری می‌باشد که دارای دستگیره است.گیره این چرخ ها و ارتفاع آن را میتوان به وسیله پیچ و مهره به راحتی تنظیم کرد. طراحی قوس دار این سطل زباله از طرح آلمانی مشابه آن برداشته شده است ولی ساخت ایران است.

توجه به خصوصیات زیر نیز حائز اهمیت است:

سطل زباله 770 لیتری با رنگ‌های پودری – به طور استاندارد ظروف با روکش گالوانیزه بدون رنگ عرضه می‌شوند.

جلوی قطره – جلوی قطره امکان بارگیری آسان اقلام بزرگتر و تخلیه با دست را فراهم می‌کند.

*لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تعبیه جلوی قطره، کانتینر توسط وسیله نقلیه بالابر تخلیه نمی‌شود، فقط تخلیه دستی مجاز است.

جیب‌های فورک تراک – اضافه شدن جیب های چنگال تراک امکان جابجایی ایمن و آسان کانتینرها را با استفاده از کامیون بالابر فراهم می‌کند.

سطل زباله 770 لیتری دارای 4 چرخ با درب استیل با درب فلزی نصب شده، دو قلم شکاف و سوراخ‌های حفر شده در میله. درب‌ها در ظرف بالایی شمع قرار می‌گیرند.

گالوانیزه گرم، برای حداکثر محافظت در برابر خوردگی

شکل مخروطی برای سهولت تخلیه

دستگاه بالابر DIN Trunnion و دستگاه بالابر Comb

سطل زباله 770 لیتری مجهز به 4 دسته برای اطمینان از حرکت ایمن و آسان

مقاوم در برابر خرابی و آتش

دارای گواهینامه EN 840-2/5/6