شرکت تولیدی صنعت نوین

شرکت صنعت نوین با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و ساخت سطل زباله های گالوانیزه توانسته است جایگاه مهمی را در این صنعت کسب کند و عنوان برترین تولید کننده این محصولات را کسب کند.

0011225_mini-star-first-place-trophy

کسب رتبه نخست

کسب رتبه نخست به عنوان برترین تولید کننده مخازن گلوانیزه در کشور طی سال های متمادی تنها جزی از افتخارات شرکت تولیدی صنعت نوین می باشد.

15-years-experience-1

بیش 15 سال سابقه

شرکت تولیدی صنعت نوین در سال 1383  به منظور طراحی و ساخت مخازن زباله گالوانیزه تاسیس شد. کارخانه و دفتر فروش این شرکت در شهرک صنعتی خاوران قرار دارد.

اصول-مشتری-مداری-1-1024x480

مشتری مداری

تنها یک رئیس وجود دارد.      مشتــــری

او می تواند هر کسی در شرکت، از مدیرعامل گرفته تا پائین را اخراج کند تنها با خرج کردن پولش در جایی دیگر. ما تمام تلاش خود را جلب رضایت شما به کار می بریم.

developer-team-icon-vector-7331606

تیم فنی متخصص

شرکت تولیدی صنعت نوین برای بالابردن راندمان و کیفیت تولیدات خود اعضا این شرکت را از برترین دانشگاه ها و مراکز فنی و حرفه ای معتبر به کار گرفته است.

شرکت تولیدی صنعت نوین

شرکت تولیدی صنعت نوین به عنوان اولین و برترین تولیدکننده مخازن گالوانیزه در کشور فعالیت دارد .

شرکت صنعت نوین در طول سال ها فعالیت خود توانسته است مشتریان زیادی را جذب کند و با تولید محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب رضایت آنها را جلب نماید .

بیشترین فعالیت شرکت صنعت نوین در زمینه تولید مخازن گالوانیزه جمع آوری زباله به صورت مکانیزه می باشد که در سطح شهر و محله آن ها را می بینیم .

در کنار شهرداری ها و سایر ارگان های دولتی که اصلی ترین مشتریان خرید مخازن ساخته شده در داخل کشور هستند، محصولات این شرکت به کشورهای همسایه صادر شده و با توجه به کیفیت بالای تولیدات قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را دارد .

جایگزین کردن مخازن زباله پلاستیکی با مخازن گالوانیزه امری ضروری و اجتناب ناپذیر به نظر می رسد چرا که مخازن گالوانیزه دوام و مقاومت بالاتری داشته و با توجه به جنس شان می توان چندین بار آنها را تعمیر و بازسازی کرد و از این طریق هزینه های سازمانی را کاهش داد . از طرفی امکان آتش سوزی نداشته و در مقایسه با مخازن پلاستیکی مخاطرات زیست محیطی کمتری دارد . همچنین می توان از قابلیت رنگ آمیزی مخازن گالوانیزه استفاده کرد و با توجه به فراوانی شان از آنها به عنوان بخشی از مبلمان شهری بهره جست .

0
+
نیروی کار
0
+
پروژه ی کامل
0
+
جوایز صنعت

چرا ما متفاوت هستیم

01.

قیمت مناسب

با توجه به اینکه شرکت صنعت نوین تولیدات خود را بدون واسطه عرضه می نماید ، محصولات همواره در پایین ترین قیمت در سطح کشور به فروش می رسد.

02.

ضمانت محصول

تمامی محصولات شرکت تولیدی صنعت نوین از آلیاژ و قطعات درجه یک ساخته شده اند و دارای ضمانت نامه معتبر هستند.

03.

طراحی خاص

گروه طراحی و ساخت شرکت صنعت نوین همواره سعی نموده جدیدترین و کاربردی ترین نوع مخازن زباله گالوانیزه را طراحی و تولید کنند.

04.

کیفیت بالا محصولات

شرکت تولیدی صنعت نوین برای ساخت محصولات خود از بهترین آلیاژ گالوانیزه، دقیق ترین ابزار جوش و برش و بهترین تکنسین ها استفاده می کند.همین امر موجب تولید مخازه با کیفیت تری نسب به سایر رقبا شده است.

بعضی از مشتریان ما